Category: Opinii
Şi totuşi când se “defiscalizează” inflaţia ca să ajungă la o cifră? Cum se reflectă în preţ ajustarea consumului, în special al celui la energie?
Politicienii europeni n-au admis că greşesc şi s-au apucat să impoziteze, în locul profiturilor, benzina şi ţigările
Comment (0)
Hits: 1006
Share