Category: Opinii
Jos rasismul!!!
Mama Emmei, din Mukden, e posibil să fie cam manciuriană, iar dl Răducanu cam... ca să ne mândrim cu ceva cu care ţineam să precizăm că n-am vrea să fim confundaţi.
Comment (0)
Hits: 1147
Share