Category: Opinii
De ce au ales americanii să facă ordine în Mafie?
Nu vreau să fiu influențat de filmele americane cu happy end, dar nu cred că modelul cu care să ne asociem e cel al băieților vânjoși care-și bumbăcesc colegul studios în pauză ca să-i ia sendvișul și mărul, în cheie rusească sau să-i copieze tema, în notă chinezească
Comment (0)
Hits: 1252
Share