Category: Opinii
Monarhia - liantul pierdut între elite și mase. Să ne amintim spusele lui Corneliu Coposu!
Corneliu Coposu: Blestemul României ar fi ca după 20-25 de ani FSN să se afle şi la stânga, şi la dreapta eşichierului politic
Comment (0)
Hits: 1234
Share